Danhostel Boderne

Hostel / Vandrerhjem
Billeder og beskrivelser leveret af tredjepart, kan indeholde fejl eller unøjagtigheder og er ikke kontrolleret af tjenesten.
Gennemsnitlig bedømmelse af gæster : 7/10 God
Anmeldelser 29
Gratis Wi-Fi Morgenmad

Tilgængelighed

Online reservation:

Tilgængelige værelser

Adresse: Bodernevej 28, Akirkeby, 3720

Antal værelser: 20

Vælg

Anmeldelser af Danhostel Boderne

Mikeal M.

2/10

Damen er mega irriterende og der er brune pletter på væggen og hun rører ved en lad vær med at tag til Rosengården!

Johan J.

2/10

Hold jer langt væk fra dette sted meget dårligt mad personalet var virkelig flabet der er skimmelsvamp man må kun hoppe 2 på trampolinen alt I alt er det et dårligt sted.

Victor “. M.

10/10

Vi overnattede fire personer her efter vandretur fra Rønne af. Vi fik en god velkomst med dejlig mad efter en lang dag. Området var skønt og roligt, også selvom der lå en stor vej ved siden af.
Værelset var godt.
Ejerne var søde til at fortælle os hvordan vi skulle komme videre fra stedet.

Nærmeste hoteller

Loading ...

Politikker for Danhostel Boderne

  • Check-ind:

    16:00

  • Check-ud:

    10:00

  • Accepterede kreditkortbetalinger:

    Visa, Mastercard

  • Information about the type of meals included in the price is indicated in the rate details.

    Bed linen and towels are not included. You can rent them on site or bring your own.

    At Danhostel Boderne, there is an extra charge when you pay with a foreign credit card.

    If you expect to arrive outside check-in hours, please inform Danhostel Boderne in advance.

Danhostel Boderne på kortet

Ofte stillede spørgsmål

Hvor meget koster overnatning på hostel / vandrerhjem "Danhostel Boderne"?

Prisen for overnatning på hostel / vandrerhjem Danhostel Boderne afhænger af antal gæster og datoer. Indtast dine rejsedatoer for at se priser.

Du kan booke hostel / vandrerhjem Danhostel Boderne på ReadyToTrip med maksimal tilgængelighed af dobbelt- og enkeltværelser til både daglige og langvarige ophold.

Online betaling er tilgængelig med Visa, Mastercard eller American Express. Nogle værelser kan være tilgængelige uden forudbetaling.

Mange reservationer på hostel / vandrerhjem kan annulleres uden gebyr flere dage før indtjekning, hvilket er praktisk, hvis dine planer ændres.

Søg og sammenlign hoteller over hele verden

Nærmeste lufthavne