Holtby Grange Cottages

Feriehus
Billeder og beskrivelser leveret af tredjepart, kan indeholde fejl eller unøjagtigheder og er ikke kontrolleret af tjenesten.
Gennemsnitlig bedømmelse af gæster :
Anmeldelser →
Gratis Wi-Fi

Tilgængelighed

Online reservation:

Tilgængelige værelser

Hytte

Hytte Holtby Grange Cottages Hytte Holtby Grange Cottages Hytte Holtby Grange Cottages

tv TV

Gratis wi-fi

dinner_dining Spiseområde dishwasher_gen Opvaskemaskine kitchen Køleskab airwave Hårtørrer heat_pump Opvarmning iron Strygeudstyr cooking Køkken microwave_gen Mikrobølgeovn emoji_food_beverage Te emoji_food_beverage Kedel eller kaffemaskine self_care Toiletartikler checkroom Garderobe/kabinet

1 soveværelse i hytte

1 soveværelse i hytte Holtby Grange Cottages 1 soveværelse i hytte Holtby Grange Cottages 1 soveværelse i hytte Holtby Grange Cottages

tv TV

Gratis wi-fi

dinner_dining Spiseområde dishwasher_gen Opvaskemaskine kitchen Køleskab airwave Hårtørrer heat_pump Opvarmning iron Strygeudstyr cooking Køkken microwave_gen Mikrobølgeovn emoji_food_beverage Te emoji_food_beverage Kedel eller kaffemaskine self_care Toiletartikler checkroom Garderobe/kabinet

2 soveværelser i hytte

2 soveværelser i hytte Holtby Grange Cottages 2 soveværelser i hytte Holtby Grange Cottages 2 soveværelser i hytte Holtby Grange Cottages

tv TV

Gratis wi-fi

dinner_dining Spiseområde dishwasher_gen Opvaskemaskine kitchen Køleskab airwave Hårtørrer heat_pump Opvarmning iron Strygeudstyr cooking Køkken microwave_gen Mikrobølgeovn emoji_food_beverage Te emoji_food_beverage Kedel eller kaffemaskine self_care Toiletartikler checkroom Garderobe/kabinet

Adresse: Holtby Grange Cottages, Holtby Lane, Stockton on the Forest, YO19 5XQ

Antal værelser: 4

Vælg

Anmeldelser af Holtby Grange Cottages

Nærmeste hoteller

Sixteen B Sixteen B Sixteen B

Sixteen B Pension

16b York Street, Dunnington, YO19 5PN

9.5/10 Enestående
20 anmeldelser
Orillia House B&B & Holiday Cottages Orillia House B&B & Holiday Cottages Orillia House B&B & Holiday Cottages

Orillia House Hotel

89 The Village Stockton on Forest,The Village, York, YO32 9UP

Loading ...

Politikker for Holtby Grange Cottages

  • Check-ind:

    16:00

  • Check-ud:

    10:00

  • Accepterede kreditkortbetalinger:

    Visa, JCB, Mastercard, American Express, Diners Club

  • Information about the type of meals included in the price is indicated in the rate details.

Holtby Grange Cottages på kortet

Ofte stillede spørgsmål

Hvor meget koster overnatning på feriehus "Holtby Grange Cottages"?

Prisen for overnatning på feriehus Holtby Grange Cottages afhænger af antal gæster og datoer. Indtast dine rejsedatoer for at se priser.

Du kan booke feriehus Holtby Grange Cottages på ReadyToTrip med maksimal tilgængelighed af dobbelt- og enkeltværelser til både daglige og langvarige ophold.

Online betaling er tilgængelig med Visa, Mastercard eller American Express. Nogle værelser kan være tilgængelige uden forudbetaling.

Mange reservationer på feriehus kan annulleres uden gebyr flere dage før indtjekning, hvilket er praktisk, hvis dine planer ændres.

Søg og sammenlign hoteller over hele verden