NEX Hostel

Hostel / Vandrerhjem 890 m til bycentrum
Billeder og beskrivelser leveret af tredjepart, kan indeholde fejl eller unøjagtigheder og er ikke kontrolleret af tjenesten.
Gennemsnitlig bedømmelse af gæster : 8.9/10 Fantastisk
Anmeldelser 28 →
Gratis Wi-Fi

Tilgængelighed

Online reservation:

Tilgængelige værelser

Seng i sovesal med altan

Seng i sovesal med altan NEX Hostel Seng i sovesal med altan NEX Hostel Seng i sovesal med altan NEX Hostel

balcony Altan hearing Lydisolering

Gratis wi-fi

delt badeværelse

dinner_dining Spiseområde airwave Hårtørrer iron Strygeudstyr microwave_gen Mikrobølgeovn bathroom Fælles badeværelse shower Brusebad emoji_food_beverage Te emoji_food_beverage Kedel eller kaffemaskine dry_cleaning Håndklæder

Pris pr. nat fra 149.56 kr.

Adresse: 8 Kanari Street, Strovolos, 2406

Antal værelser: 21

Vælg ⨂

NEX Hostel i spørgsmål og svar

Oplysningerne er baseret på anmeldelser og kan indeholde unøjagtigheder.

Hvordan er NEX Hostel beliggende, og hvad er der i nærheden?

Vandrerhjemmet er bekvemt beliggende i et roligt kvarter, 10-20 minutters gang fra byens centrum og ca. 20 minutter fra den centrale busstation. Bus nr. 19 stopper lige foran bygningen. Gæster fremhæver en fremragende bager med lækker mad og veganske muligheder bogstaveligt talt få skridt fra indgangen. Der ligger også en musikklub i nærheden, hvilket er praktisk, hvis man vil overvære shows. Cypern-museet kan nås til fots på 10 minutter.

Anmeldelser af NEX Hostel 2*

Nærmeste hoteller

Altius Boutique Hotel Altius Boutique Hotel Altius Boutique Hotel

Altius Boutique Hotel Boutique Hotel 770 m til bycentrum

Acheon 1, Nicosia 1101, Nicosia, 1101

7/10 God
14 anmeldelser
Loading ...

Politikker for NEX Hostel

  • Check-ind:

    12:00

  • Check-ud:

    11:00

  • Accepterede kreditkortbetalinger:

    Visa, Mastercard, Cash

  • Information about the type of meals included in the price is indicated in the rate details.

NEX Hostel på kortet

Søg og sammenlign hoteller over hele verden