Pristine Stay
Anmeldelser af Pristine Stay
Nærmeste hoteller
Collection O 30276 The Blu Bell Nizarapar Path Hotel Indkvartering Guwahati, Book hotel Assam
123, House no 16, Nizarapar Path, Sudhakantha Path, Chandmari, Guwahati, 781003
Treebo Trip The Blu Bell Hotel Booking af hoteller Guwahati, Hoteller Assam
House No. 16, Sudhukantha Path Chandmari, Guwahati, 781003
Oyo 5566 The Blu Bell Hotel Overnatning Guwahati, Kroer Assam
House No. 16,Mohan Kuttir,Nazarapar, Guwahati
Happy Homes Hotel Hoteller Guwahati online, Kroer i Assam book
House No 247, Nijarapar Road , Chandmari, 781003 Guwahati, India, Guwahati, 781003
Happy Homes i Guwahati tilbyder et praktisk stop for rejsende, der ønsker at udforske området. Hotellet ligger kun 7 kilometer fra byens centrum, hvilket giver nem adgang til lokale attraktioner og shoppingmuligheder. Det er en god mulighed for at finde overnatning på en budgetvenlig måde.
Krystal Inn Hotel Overnatning Guwahati, Kroer i Assam book
Khadi Board Campus, Chandmari, - 781003, Guwahati, 781003
Non-AC Single Room on rent at KL Villa Villa Hotel Guwahati book, Overnatning Assam
Rohini Apartment, Chandmari, Guwahati, 781003
Politikker for Pristine Stay
-
Check-ind:
Fra 14.00 til 20.00
-
Check-ud:
Fra 10.00 til 11.00
-
Regler vedrørende børn: Børn i alle aldre er velkomne. Børn der er fyldt 7 år, skal betale det samme som voksne på dette overnatningssted. Angiv hvor mange børn du rejser med, og børnenes alder så du får vist den korrekte pris og hvor mange personer der er plads til.
Gæster i alle aldre er velkomne her
Kæledyr må gerne medbringes. Der kan være tillægsgebyrer.
Rygning er ikke tilladt.
Pristine Stay på kortet
Ofte stillede spørgsmål
Hvilke populære attraktioner ligger i nærheden af Pristine Stay?
Nærmeste attraktioner til Pristine Stay: ISKCON Guwahati (1.6 km), Assam State Museum (1.8 km), Guwahati Planetarium (1.8 km), Umananda Temple (2.7 km), Guwahati Zoo (3.3 km), Kamakhya Temple (7 km), Indira Gandhi Athletic Stadium (8 km)
Hvad er indtjeknings- og udtjekningstiderne?
Indtjekning på Pristine Stay er mulig Fra 14.00 til 20.00, udtjekning Fra 10.00 til 11.00.
Hvordan kommer man til Pristine Stay?
Guwahati Station togstation ligger kun 2 km væk.
Pristine Stay ligger 20 km fra Lokpriya Gopinath Bordoloi International Airport.
Søg og sammenlign hoteller over hele verden
Nærliggende attraktioner Pristine Stay
ISKCON Guwahati 1.6 km
Assam State Museum 1.8 km
Guwahati Planetarium 1.8 km
Guwahati Station 2 km
Umananda Temple 2.7 km
Guwahati Zoo 3.3 km
Kamakhya Temple 7 km
Accoland 20 km





















