Dimora La Deea Salento
Anmeldelser af Dimora La Deea Salento
Nærmeste hoteller
Agata Friendly Luxury Home Hotel Hoteller i centrum af Matino, Hoteller og kroer Salento
17 Via Libertà 17, 73046 Matino, Italy, Matino, 73046
Salento Soleluna Hotel Hoteller i centrum af Matino, Hoteller Salento online
Via Roma 306, 73046 Matino, Italy, Matino, 73046
Palais Gentile Hotel Hoteller i centrum af Matino, Booking af hoteller Salento
20 Via Gentile, 73046 Matino, Italy, Matino, 73046
Palais Gentile i Matino inviterer dig til en oplevelse, hvor komfort og praktisk beliggenhed mødes. Hotellet ligger centralt i byen, kun få skridt fra byens primære attraktioner, så du kan udforske lokalområdet uden unødvendige rejsetider. Der er let adgang til lokale aktiviteter og shoppingmuligheder. Her får du en base for at opleve området fuldt ud, kombineret med høj servicegrad.
Le Finestre Su Porta Carrese - Luxury Rooms Pension Hoteller i centrum af Matino, Hotel Salento book
Via Libertà, Matino, 73046
2239 Salento Sunset Feriehus Hoteller i centrum af Matino, Book hotel Salento
Via Gentile, 20, Matino, 73046
Dimora La Deea Salento på kortet
Ofte stillede spørgsmål
Hvilke populære attraktioner ligger i nærheden af Dimora La Deea Salento?
Nærmeste attraktioner til Dimora La Deea Salento: Baia Verde Beach (10 km), Punta Pizzo Regional Reserve (10 km), Punta Suina Beach (11 km), Lido San Giovanni Beach (11 km), Punta Pizzo Beach (12 km), Parco Acquatico Splash (12 km), Cavalli Beach (12 km)
Hvordan kommer man til Dimora La Deea Salento?
Dimora La Deea Salento ligger 23 km fra Galatina Airport.
Søg og sammenlign hoteller over hele verden
Nærliggende attraktioner Dimora La Deea Salento
Baia Verde Beach 10 km
Punta Suina Beach 11 km
Lido San Giovanni Beach 11 km
Punta Pizzo Beach 12 km
Parco Acquatico Splash 12 km
Cavalli Beach 12 km
Rivabella Beach 12 km
Gallipoli Train Station 13 km
Lido Conchiglie Beach 13 km
Castello di Gallipoli 13 km
Gallipoli Port 13 km





















