Emanuela Guest House
Adresse: Via Nino Bixio 41
Antal værelser: 7
Anmeldelser af Emanuela Guest House
Nærmeste hoteller
A Casa Simpatia Hotel 1.4 km til bycentrum
Via Nino Bixio 41, Rom, 00185
B&B Emanuela Bed and Breakfast Hoteller Rom online, Hoteller Lazio
41 Via Nino Bixio, Rom, 00185
B&B Roma Esquilino Bixio Bed and Breakfast 1.4 km til bycentrum Hoteller og kroer Rom, Indkvartering Lazio
Via Nino Bixio 41, Rom, 00185
Bed & Breakfast Gianni Hotel Book hotel Trevi, Kroer i Rom book
Via Nino Bixio, 41, 00185 Roma, Italy, Rom, 00185
White King Rooms Pension 1.4 km til bycentrum
Via Bixio 29, Rom, 00185
Politikker for Emanuela Guest House
-
Check-ind:
Fra 12.00 til 23.00
-
Check-ud:
Fra 00.00 til 10.00
Emanuela Guest House på kortet
Ofte stillede spørgsmål
Hvilke populære attraktioner ligger i nærheden af Emanuela Guest House?
Nærmeste attraktioner til Emanuela: San Lorenzo (0.55 km), Porta Maggiore (0.62 km), Brancaccio Theatre (0.68 km), Sancta Sanctorum (0.73 km), Piazza San Giovanni in Laterano (0.81 km), Santa Maria Maggiore (0.85 km), Santa Prassede (0.88 km)
Hvad er indtjeknings- og udtjekningstiderne?
Indtjekning på Emanuela Guest House er mulig Fra 12.00 til 23.00, udtjekning Fra 00.00 til 10.00.
Hvordan kommer man til Emanuela?
Den nærmeste metrostation Vittorio Emanuele Metro Station ligger i en afstand af 380 m fra Emanuela.
Rome Termini Train Station togstation ligger kun 670 m væk.
Emanuela ligger 13 km fra Rome Ciampino Airport.
Søg og sammenlign hoteller over hele verden
Nærliggende attraktioner Emanuela Guest House
Vittorio Emanuele Metro Station 0.38 km
Manzoni Metro Station 0.44 km
San Lorenzo 0.55 km
Porta Maggiore 0.62 km
Rome Termini Train Station 0.67 km
Brancaccio Theatre 0.68 km
Sancta Sanctorum 0.73 km
Piazza San Giovanni in Laterano 0.81 km
Santa Maria Maggiore 0.85 km
Santa Prassede 0.88 km
Sapienza University of Rome 0.91 km





















