DIDA SUITES city centar
Anmeldelser af DIDA SUITES city centar
Nærmeste hoteller
New Lux Villa Merissima Villa
Anastasa Popovića 15, 21000 Split, Croatia, Split, 21000
Rooms & apartment Lasta Lejlighed
Ul. Anastasa Popovica 7, Split, 21000
Elegant Residence Rooms Hotel
Domilijina 8, 21000 Split, Croatia, Split, 21000
Politikker for DIDA SUITES city centar
-
Check-ind:
Fra 15.00 til 00.00
-
Check-ud:
Fra 00.00 til 10.00
DIDA SUITES city centar på kortet
Ofte stillede spørgsmål
Hvilke populære attraktioner ligger i nærheden af DIDA SUITES city centar?
Nærmeste attraktioner til DIDA city centar: Croatian National Theatre in Split (0.16 km), Marmont Street (0.16 km), Republic Square - Prokurative (0.17 km), Froggyland (0.2 km), Church and Monastery of St. Francis (0.22 km), Jaman Art Centre (0.26 km), People's Square - Pjaca (0.27 km)
Hvad er indtjeknings- og udtjekningstiderne?
Indtjekning på DIDA SUITES city centar er mulig Fra 15.00 til 00.00, udtjekning Fra 00.00 til 10.00.
Hvordan kommer man til DIDA city centar?
Split Train Station togstation ligger kun 850 m væk.
DIDA city centar ligger 11 km fra Split Airport.
Søg og sammenlign hoteller over hele verden
Nærliggende attraktioner DIDA SUITES city centar
Marmont Street 0.16 km
Republic Square - Prokurative 0.17 km
Froggyland 0.2 km
Jaman Art Centre 0.26 km
People's Square - Pjaca 0.27 km
Split Riva 0.35 km
Gregory of Nin 0.42 km
Live Museum Split 0.42 km
Diocletian's Palace 0.43 km
Church of St. Martin 0.43 km
Nærmeste lufthavne
Split Airport 11 km
Brac Airport 32 km





















