Quilla Wasi Homestay
Anmeldelser af Quilla Wasi Homestay
Nærmeste hoteller
Amantani Pachatata Lodge Pension
Comunidad Pueblo Comunidad Pueblo, Amantani, 21001
Amantani Lodge Hotel
amantani s/n amantani s/n, Amantani, Peru, Amantani, Amantani, 21127
Politikker for Quilla Wasi Homestay
-
Check-ind:
Fra 08.00 til 15.00
-
Check-ud:
Fra 07.00 til 10.00
-
Dette overnatningssted tager ikke imod polterabender eller lignende grupper.
Regler vedrørende børn: Børn i alle aldre er velkomne. Angiv hvor mange børn du rejser med, og børnenes alder så du får vist den korrekte pris og hvor mange personer der er plads til.
Gæster i alle aldre er velkomne her
Kæledyr må ikke medbringes.
Rygning er ikke tilladt.
Fester/arrangementer er ikke tilladt
Quilla Wasi Homestay på kortet
Ofte stillede spørgsmål
Hvilke populære attraktioner ligger i nærheden af Quilla Wasi Homestay?
Nærmeste attraktioner til Quilla Wasi Homestay: Amantani Island (1.4 km), Titicaca Lake (26 km), Puno Port (37 km), Bahia de los Incas Boardwalk (37 km), Viewpoint Puma Uta (38 km), Bus Station (38 km), Estadio Enrique Torres Belon (38 km)
Hvad er indtjeknings- og udtjekningstiderne?
Indtjekning på Quilla Wasi Homestay er mulig Fra 08.00 til 15.00, udtjekning Fra 07.00 til 10.00.
Hvordan kommer man til Quilla Wasi Homestay?
Quilla Wasi Homestay ligger 51 km fra Inca Manco Cápac International Airport.
Søg og sammenlign hoteller over hele verden
Nærliggende attraktioner Quilla Wasi Homestay
Amantani Island 1.4 km
Titicaca Lake 26 km
Puno Port 37 km
Viewpoint Puma Uta 38 km
Bus Station 38 km
Yanamayo Stadium 38 km
Puno Train Station 38 km
Nunez Butron Hospital 38 km
Central Market 38 km
Deustua Arc 38 km





















