Kings Farm

Landbrugsophold
Billeder og beskrivelser leveret af tredjepart, kan indeholde fejl eller unøjagtigheder og er ikke kontrolleret af tjenesten.
Gennemsnitlig bedømmelse af gæster : 10/10 Enestående
Anmeldelser 7
Gratis Wi-Fi

Tilgængelighed

Online reservation:

Tilgængelige værelser

Pris pr. nat fra 1 400 kr.

Adresse: Kings Farm Withypool, Withypool, TA24 7RE, United Kingdom, Minehead, TA24 7RE

Antal værelser: 3

Vælg

Anmeldelser af Kings Farm 5*

Nærmeste hoteller

Royal Oak Inn Pension

Sparrow Lane, Minehead, TA24 7QP

Foxlair Cottage Feriehus

Knighton Farm Withypool, Minehead, TA24 7RD

Bradley Stables Feriehus

Great Bradley Cottage Withypool, Minehead, TA24 7RS

9/10 Fantastisk
Loading ...

Politikker for Kings Farm

  • Check-ind:

    16:00

  • Check-ud:

    10:30

  • Information about the type of meals included in the price is indicated in the rate details.

Kings Farm på kortet

Ofte stillede spørgsmål

Hvor meget koster overnatning på landbrugsophold "Kings Farm"?

Prisen for overnatning på landbrugsophold Kings Farm afhænger af antal gæster og datoer. Den gennemsnitlige pris pr. nat er 1 400 kr..

Du kan booke landbrugsophold Kings Farm på ReadyToTrip med maksimal tilgængelighed af dobbelt- og enkeltværelser til både daglige og langvarige ophold.

Online betaling er tilgængelig med Visa, Mastercard eller American Express. Nogle værelser kan være tilgængelige uden forudbetaling.

Mange reservationer på landbrugsophold kan annulleres uden gebyr flere dage før indtjekning, hvilket er praktisk, hvis dine planer ændres.

Søg og sammenlign hoteller over hele verden

Nærmeste lufthavne