Three Arch Inn

Pension 40 m til havet
Billeder og beskrivelser leveret af tredjepart, kan indeholde fejl eller unøjagtigheder og er ikke kontrolleret af tjenesten.
Gennemsnitlig bedømmelse af gæster : 8.5/10 Fremragende
Anmeldelser 47
Gratis Wi-Fi

Tilgængelighed

Online reservation:

Tilgængelige værelser

bathroom Privat badeværelse tv TV

airwave Hårtørrer

bathroom Privat badeværelse tv TV

Gratis wi-fi

kitchen Køleskab heat_pump Opvarmning microwave_gen Mikrobølgeovn emoji_food_beverage Kedel eller kaffemaskine self_care Toiletartikler dry_cleaning Håndklæder

Pris pr. nat fra 1 400 kr.

Adresse: 1505 Pacific Avenue, Oceanside, Oceanside, 97134

Antal værelser: 6

Vælg

Three Arch Inn i spørgsmål og svar

Oplysningerne er baseret på anmeldelser og kan indeholde unøjagtigheder.

Hvor ligger Three Arch Inn, og hvad er der omkring?

Gæstehuset ligger i den smukke og rolige by Oceanside, lige ved stranden, hvilket giver nem adgang til havet og strandpromenader. I nærheden ligger en offentlig strand med basaltkolonner. Der er få spisesteder i byen selv, men der er et café på første sal i selve gæstehuset. Gæsterne har bemærket, at der kan være meget dårlig eller slet ingen mobiltilslutning i området.

Anmeldelser af Three Arch Inn 3*

Nærmeste hoteller

Loading ...

Politikker for Three Arch Inn

  • Check-ind:

    15:00

  • Check-ud:

    12:00

  • Accepterede kreditkortbetalinger:

    Visa, Mastercard, American Express, Diners Club

  • Information about the type of meals included in the price is indicated in the rate details.

    Pets are allowed for an additional fee. Price of accommodation: 35 $ per stay.

Three Arch Inn på kortet

Søg og sammenlign hoteller over hele verden