Ben Tre hoteller med pool

Populære turistdestinationer i Ben Tre

Kort over Ben Tre

Mango Home Riverside, Book Hotel Ben Tre hoteller med pool, Swimmingpool Mango Home Riverside, Book Hotel Ben Tre hoteller med pool, Swimmingpool Mango Home Riverside, Book Hotel Ben Tre hoteller med pool, Swimmingpool

Hotel

Ben Tre, Indkvartering Mekong Delta Nghia Huan Hamlet, Giong Trom, 00000
9.3/10 Fantastisk
83 anmeldelser
Gratis Wi-Fi Morgenmad Parkering Swimmingpool
Antal værelser: 19
Ben Tre Riverside Resort, Book Ferieresort Ben Tre hoteller med pool, Swimmingpool Ben Tre Riverside Resort, Book Ferieresort Ben Tre hoteller med pool, Swimmingpool Ben Tre Riverside Resort, Book Ferieresort Ben Tre hoteller med pool, Swimmingpool

Ferieresort

Ben Tre, Hoteller i Mekong Delta 708 Nguyen Van Tu, P.7, Ben Tre, 930000
8.8/10 Fremragende
62 anmeldelser
Gratis Wi-Fi All inclusive Parkering Swimmingpool
Antal værelser: 81
Diamond Stars Ben Tre Hotel, Book Hotel Ben Tre hoteller med pool, Swimmingpool Diamond Stars Ben Tre Hotel, Book Hotel Ben Tre hoteller med pool, Swimmingpool Diamond Stars Ben Tre Hotel, Book Hotel Ben Tre hoteller med pool, Swimmingpool

Hotel

Ben Tre, Kroer i Mekong Delta book 140 Hung Vuong, An Hoi Ward, Ben Tre, 930000
8.4/10 Meget god
85 anmeldelser
Gratis Wi-Fi Morgenmad Parkering Swimmingpool
Antal værelser: 124
Rooster Mekong Garden Villas, Book Hotel Ben Tre hoteller med pool, Swimmingpool

Hotel

Hotel Cho Lach book, Ben Tre Rooster Mekong, Long Thới, Chợ Lách, Bến Tre Rooster Mekong, Long Thới, Chợ Lách, Bến Tre, Ben Tre, Vietnam, My Tho, 930000
9.2/10 Fantastisk
8 anmeldelser
Gratis Wi-Fi Morgenmad Parkering Swimmingpool
Antal værelser: 15
Motel Dong Khoi, Book Motel Ben Tre hoteller med pool, Swimmingpool Motel Dong Khoi, Book Motel Ben Tre hoteller med pool, Swimmingpool Motel Dong Khoi, Book Motel Ben Tre hoteller med pool, Swimmingpool

Motel

Ben Tre, Hoteller Mekong Delta D26 KDT Hung Phu, Ben Tre, 86000
7.4/10 God
9 anmeldelser
Morgenmad Parkering Swimmingpool
Antal værelser: 44
Oasis Hotel, Book Hotel Ben Tre hoteller med pool, Swimmingpool Oasis Hotel, Book Hotel Ben Tre hoteller med pool, Swimmingpool Oasis Hotel, Book Hotel Ben Tre hoteller med pool, Swimmingpool

Hotel

Ben Tre, Indkvartering Mekong Delta 151C My An C, My Thanh An Village, Ben Tre, 0
Gratis Wi-Fi Morgenmad Parkering Swimmingpool
Antal værelser: 9
La villa de CoCo Bến Tre, Book Bed and Breakfast Ben Tre hoteller med pool, Swimmingpool

Bed and Breakfast

Ben Tre, Kroer Mekong Delta Ấp Phú Khương, xã Phú Túc, huyện Châu Thành
9.9/10 Enestående
23 anmeldelser
Parkering Swimmingpool
Antal værelser: 5
NAI Homestay, Book  Ben Tre hoteller med pool, Swimmingpool

Ben Tre, Hotel Mekong Delta book Tân Thạch, Châu Thành, Bến Tre
9.1/10 Fantastisk
11 anmeldelse
Parkering Swimmingpool
Antal værelser: 3
Mekong Home, Book Værelse i privat hjem Ben Tre hoteller med pool, Swimmingpool

Værelse i privat hjem

Ben Tre, Indkvartering Mekong Delta Hamlet 9, Phuoc Long Commune, Giong Trom District
9.9/10 Enestående
17 anmeldelser
Parkering Swimmingpool
Antal værelser: 8
Nam Hien Gite, Book Værelse i privat hjem Ben Tre hoteller med pool, Swimmingpool

Værelse i privat hjem

Booking af hoteller Cho Lach, Ben Tre 558/10 Binh An, Cho Lach
8.9/10 Fantastisk
16 anmeldelser
Parkering Swimmingpool
Antal værelser: 8
Heddin Homestay, Book  Ben Tre hoteller med pool, Swimmingpool

Ben Tre, Indkvartering Mekong Delta Heddin Coffee, thửa đất 610 tò bản đồ số 6, Ấp Long Hòa 1, xã Long Định, huyện Bình Đại, tỉnh Bến Tre
9.1/10 Fantastisk
Parkering Swimmingpool
Antal værelser: 20
HoTel MoTeL ĐỒNG KHỞI, Book Motel Ben Tre hoteller med pool, Swimmingpool

Motel

Ben Tre, Indkvartering Mekong Delta D26 Cảnh Quan, Đường Nguyễn Thị Định, khu Đô Thị Hưng Phú, Thành Phố Bến Tre, Tỉnh Bến Tre
6.3/10
Parkering Swimmingpool
Antal værelser: 44